Polsat startuje z nowym formatem rozrywkowym [wideo]

To polska wersja brytyjskiego programu "Four Weddings".

W ramówce Polsatu 2 stycznia br. pojawił się nowy program rozrywkowy "Cztery wesela". To produkcja oparta na brytyjskim formacie "Four Weddings", wyprodukowanym przez ITV Studios, licencjodawcę m.in. show "Love Island. Wyspa miłości". Do tej pory program okazał się sukcesem we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandia, Rumunii i Francji.

Producentem wersji polskiej jest Jake Vision Production. Polska wersja ma osiem odcinków. Uczestniczkami programu są cztery panny młode, a celem zorganizowanie perfekcyjnego wesela. Każde wydarzenie bacznie obserwują i oceniają pozostałe trzy uczestniczki programu. Oceny przyznają w skali od 1 do 10 w czterech kategoriach: „suknia ślubna”, „miejsce i wystrój”, „menu”, „wrażenia ogólne”. Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 120 punktów. Nagrodą za zwycięstwo w rywalizacji jest 25 tysięcy złotych.

Program jest emitowany w czwartki o 20:05.

 

Piotr Machul 375 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.