UPC rozwija Horizon Go

22 nowe kanały telewizyjne dostępne na urządzeniach mobilnych.

UPC Polska, największy w kraju operator kablowy, rozwija swoją usługę Horizon Go, czyli platformę umożliwiającą oglądanie kanałów telewizyjnych na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety). Operator właśnie dodał do niej 22 nowe kanały - m.in. z grup HBO, Cinemax i Polsat Viasat oraz muzyczne Mezzo Live i MTV Live. Łącznie Horizon Go oferuje więc dostęp do 157 kanałów telewizyjnych, w tym 140 do oglądania poza domem. Pozwala także korzystać z biblioteki kilku tysięcy filmów i odcinków seriali dostępnych na żądanie.

Abonenci UPC mogą korzystać z Horizon Go na komputerach poprzez stronę internetową, poprzez aplikację mobilną na urządzeniach z systemami Android i iOS, a także na platformach Android TV, Amazon Fire TV oraz Apple TV.

Maciej Burlikowski 1727 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.