#JedenDzieńDłużej - Gazeta.pl dla WOŚP

19 stycznia portal poprowadzi dodatkową zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę, 12 stycznia br., ale w tydzień później, podobnie jak w ubiegłym roku, Gazeta.pl będzie zachęcać do wspierania WOŚP w akcji pod hasłem #JedenDzieńDłużej. Zbiórkę będzie prowadzić przez Facebook. 

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w ubiegłym roku, kiedy 27. Finał Wielkiej Orkiestry został przerwany tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. – Redakcja postanowiła wtedy dokończyć zbiórkę tydzień później, aby dobro zwyciężyło – bez podziałów i bez hejtu. Ta idea jest wciąż aktualna. Dlatego także w tym roku, choć nic nie zakłóciło corocznego święta dobroci, prosimy internautów: zróbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej – mówi Bartosz Raj, szef newsroomu Gazeta.pl.

Obok zbiórki przez cały dzień (19 stycznia) Gazeta.pl będzie też przypominała teksty poświęcone Wielkiej Orkiestrze, a także pokaże trwające aukcje na rzecz fundacji. 
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.