TVN Discovery z Projektem Zima 2020 na Dolnym Śląsku

Imprezy outdoorowe odbędą się w pięciu miejscowościach, w tym Karpaczu, Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju.

Nadawca telewizyjny TVN Discovery przez pięć kolejnych weekendów (od 25 stycznia do 23 lutego) w pięciu miejscowościach turystycznych Dolnego Śląska (Zieleniec, Czarna Góra, Karpacz, Świeradów-Zdrój oraz Szklarska Poręba) zorganizuje cykl akcji, na które będą się składać: zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy i  zabawy w ramach tegorocznego "Projektu Zima". Relacje przygotują dla widzów m.in. Olivier Janiak w programie "Co za tydzień", emitowanym na antenie TVN oraz TVN Style, reporterzy „Dzień Dobry TVN”. W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały pogody wyjazdowe.

Sponsorami tegorocznej akcji są: producent odzieży sportowej 4F (OTCF), producent karmy dla psów i kotów Dolina Noteci, sklep internetowy Eobuwie (Grupa CCC) oraz producent sprzętu sportowego Head.

Maciej Burlikowski 1735 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.