Canal+ kręci nowy serial kryminalny

Będzie to pierwszy serial, którego scenariusz powstał w ramach warsztatów dla twórców filmowych, scenarzystów i reżyserów, organizowanych przez Canal+.

ITI Neovision, nadawca kanałów telewizyjnych Canal+, rozpoczął zdjęcia do nowego serialu kryminalnego "Klangor". Będzie to pierwszy serial, którego scenariusz powstał w ramach warsztatów dla twórców filmowych, scenarzystów i reżyserów, organizowanych przez Canal+.

Serial reżyseruje Łukasz Kośmicki, w obsadzie znajdą się m.in.: Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska oraz Maciej Musiał. Zdjęcia potrwają do końca kwietnia br. Za produkcję odpowiada Opus TV. Serial uzyskał dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

- Series Lab to inkubator pomysłów, które trafiają potem w ręce zdolnych filmowców. Pierwszym ze scenariuszy, powstałych w ramach projektu, które zostaną przeniesione na mały ekran będzie właśnie serial w reżyserii Łukasza Kośmickiego - mówi Anna Limbach-Uryn, dyrektor programowa platformy Canal+.

Maciej Burlikowski 1607 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.