Onet ma własne studio telewizyjne

Będą z niego korzystać wszystkie redakcje Ringier Axel Springer Polska.

Portal Onet.pl (Ringier Axel Springer Polska) uruchomił własne studio telewizyjne. Wydawca zachwala, że jest bardzo nowoczesne - wyposażone m.in. w 24 monitory tworzące mozaikę o wielkości 20 mkw., w pełni zautomatyzowane i wyposażone w oświetlenie LED-owe na całej powierzchni oraz zainstalowane na stałe światło efektowe, umożliwiające np. realizowane programów w wirtualnej scenografii w technologii VizrtVirtual Studio. W części postprodukcyjnej znajduje się 20 stanowisk montażowych.

- Rozwijamy technologicznie segment wideo, a nowa supernowoczesna przestrzeń studyjna odpowiada najwyższym standardom światowym. Ze studia będą korzystać wszystkie brandy i redakcje Ringier Axel Springer Polska - mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo w RASP.

W nowym studiu wydzielono trzy różnej wielkości profesjonalne studia podcastowe (w tym jedno samoobsługowe stale dostępne dla dziennikarzy i pracowników), z niezależną reżyserką, umożliwiające realizację zarówno dźwiękową, jak i wideo. W siedzibie Ringier Axel Springer Polska znajduje się łącznie 10 przestrzeni połączonych światłowodem, z których można realizować materiały wideo na żywo.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.