Łukasz Załuski szefem zespołu wydawniczego "Elle Man"

Odpowiada za treści publikowane zarówno w magazynie, jak i na stronie online tytułu.

Łukasz Załuski obejmuje funkcję head of editorial team wydawanego przez Burda Media magazynu "Elle Man" oraz strony internetowej pisma (Elleman.pl). Przyjął tym samym część dotychczasowych obowiązków Oliviera Janiaka, który pozostaje redaktorem naczelnym tytułu.

Łukasz Załuski dotychczas był między innymi twórcą koncepcji i redaktorem naczelnym miesięcznika popularnonaukowego "Sekrety Nauki" (G+J Media) w latach 2010-2013 oraz zastępcą redaktora naczelnego czasopism "Focus", "Focus Historia" i "Fit & Forma" w latach 2013-2018 (Burda International Polska). Później pracował jako trener komunikacji oraz języka polskiego i kultury polskiej kultury w Grupie TVN i w Popolsku.net, a także jako redaktor naczelny portalu skierowanego do mężczyzn Sztos.pl (Whisky Media).

Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Deklaruje, że jest miłośnikiem tenisa, europejskich stolic i serialu „Nie z tej ziemi”.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.