Konferencja Agile Corporate 24 marca w Warszawie

Agile umiejętnie wdrożony potrafi zmienić organizację na lepszą: usprawnić działanie, poprawić funkcjonowanie i uprzyjemnić atmosferę pracy.

Podczas konferencji Jurgen Appelo z Happy Melly opowie, jak wdrażać Agile, by optymalnie wykorzystać szanse, jakie dają metodyki zwinne. Uczestnicy konferencji poznają drogę do sukcesu. Dowiedzą się jakie
pułapki mogą czyhać na zespoły w trakcie transformacji i czego wystrzegać się. Wśród uczestników będą dyrektorzy i menedżerowie m.in. działów HR oraz zespołów projektowych firm działających na rynku polskim i międzynarodowym. Jednocześnie podczas konferencji zostaną zaprezentowane najlepsze praktyki, za którymi warto podążać i przykłady osób, które przeszły już fazę przeobrażenia zespołów.

Jurgen Appelo jest pionierem w zakresie poszukiwania innowacyjnych metod zarządzania. Jest na 40 miejscu w rankingu Top 50 Leadership and Management Experts.

Organizatorem wydarzenia, obejmującego także warsztaty w dniach 25 i 26 marca, jest Mindstream. Firma prowadzi certyfikowane szkolenia z zakresu zarządzania projektami i procesami oraz szkolenia z szeroko rozumianego zarządzania.

Kiedy i gdzie: 24 marca 2020, Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Szczegóły i rejestracja: www.agilecorporate.pl

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.