Dariusz Janczewski CEO Clear Channel Poland

Wcześniej był dyrektorem generalnym Viacom International Media Networks w Polsce.

Dariusz Janczewski dołącza do zespołu Clear Channel Poland i obejmuje kierowanie spółką. Będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju biznesu w Polsce w kooperacji ze strukturami Clear Channel International, nowe inwestycje oraz wynik finansowy koncernu w Polsce.

Janczewski przed dołączeniem do Clear Channel przez siedem lat był związany z Viacom International Media Networks w Polsce, gdzie pełnił funkcję dyrektora generalnego. Wcześniej przez 13 lat pracował w OMD Media Direction na stanowiskach kolejno media managera, deputy media directora i w końcu managing director & new business. Karierę zaczynał w agencjach Saatchi & Saatchi oraz Ogilvy & Mather.

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.