Agnieszka Dygant nową ambasadorką Avonu [wideo]

Ruszyła kampania reklamowa z udziałem aktorki.

Wystartowała kampania Avonu promującą najnowszy zapach Her Story. Jej twarzą jest Agnieszka Dygant – nowa ambasadorka marki. W spocie występuje też jedna z Ambasadorek Piękna Avon.

- W kampanii Her Story chcemy podkreślić, że Avon docenia każdy aspekt kobiecości. Chcemy pokazać kobietom, że każda z nich jest dla nas ważna, a ich historie są dla nas wielką inspiracją, dlatego do wystąpienia w sesji zdjęciowej i spocie telewizyjnym zaprosiliśmy nasze Ambasadorki Piękna – mówi Anna Werstler, dyrektor marketingu CE Avon.

Spoty telewizyjne będą emitowane na antenie głównej TVN, Polsatu i TVP, w kobiecych kanałach tematycznych, na platformach VoD i Ipla, a także w kinach Helios, Multikino i Cinema City. Kampania obejmuje dodatkowo działania PR i aktywności w mediach społecznościowych. Koncepcja kreatywna kampanii została stworzona przez agencję Wunderman Thompson, a w Polsce zrealizowała ją agencja Lemon. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom, a za działania PR agencja Garden of Words. Aktywacje w social mediach zostały przygotowane przez dział marketingu Avon Cosmetics Polska. 

Agnieszka Dygant pojawiła się też na okładce katalogu Avon nr 3/2019, dostępnego na rynku od 6 lutego 2020 r.

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.