Jakub Ćwikliński w zarządzie El Padre

Pracę w agencji zaczynał sześć lat temu od stanowiska event managera.

Do zarządu El Padre, agencji działającej w obszarze eventów, ambientu i BTL, dołączył Jakub Ćwikliński, dotychczasowy event director. Stanowisku wiceprezesa towarzyszy pakiet udziałów spółki oraz nowe obowiązki. Do jego zadań należy wzmocnienie kompetencji firmy w obszarze obsługi klienta.

Pracę w agencji zaczynał od stanowiska event managera, z którego awansował na senior event managera, a później event directora. Stanowisko w zarządzie, obok Sebastiana Oprządka, Wojciecha Cłapińskiego i Piotra Karasińskiego jest dla niego kolejnym wyzwaniem w strukturach agencji.

Jakub Ćwikliński realizował projekty dla takich klientów, jak: PKN Orlen, Polska Grupa Energetyczna, Samsung, PLL LOT, Peugeot Polska, Nationale Nederlanden czy Certina. Zanim trafił do El Padre pracował dla Rival Group.

 

Katarzyna Kacprzak 696 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.