Patrycja Lukjanow w jury The One Show

Oceni prace w kategorii branded entertainment.

Patrycja Lukjanow, creative director w Saatchi & Saatchi, zasiądzie w tegorocznym jury nowojorskiego międzynarodowego konkursu The One Show, w którym przyznawane są Ołówki - jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży kreatywnej na świecie. Od ponad 40 lat nagrody przyznaje grono składające się z creative directorów, art directorów, designerów i copywriterów.

W tym roku do międzynarodowego jury dołączyła Patrycja Lukjanow, która oceni prace w kategorii branded entertainment. Lukjanow ma ponad 15 lat doświadczenia w pracy w agencjach kreatywnych na świecie. Pracowała m.in. w Euro RSCG Sydney, M&C Saatchi Sydney, Iris Worldwide Amsterdam oraz realizowała projekty kreatywne na rynku reklamowym w Londynie. Tworzyła kampanie dla takich marek jak Google, Volvo, Huawei, Lee, IKEA, za które niejednokrotnie zdobywała nagrody w konkursach Cannes Lions, Clios, New York Festivals, Eurobest, Effie, KTR i Innovation.

Obecnie razem z Michałem Desowskim zarządza kreacją w warszawskim biurze Saatchi & Saatchi.

Wręczenie nagród odbędzie się na The One Show Ceremony podczas The One Club for Creativity’s Creative Week (11-15 maja) w Nowym Jorku.

Katarzyna Kacprzak 534 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.