Agnieszka Grzymkowska wraca do VMLY&R

Objęła nowo utworzone stanowisko WPP Danteam regional lead.

Po ponad półtorarocznej przerwie do agencji VMLY&R wróciła Agnieszka Grzymkowska. WPP Danteam regional lead to stanowisko w nowej strukturze poświęconej markom z portfolio Danone EDP (podstawowe produkty mleczne i roślinne) w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. Grzymkowska będzie koordynowała i nadzorowała współpracę pomiędzy zespołem klienta a zasobami WPP, m.in. z VMLY&R, MediaCom i Geometry, w całym regionie.      

Agnieszka Grzymkowska jest menedżerką z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarach marketingu komunikacji marki. Zarządzała projektami komunikacji marketingowej z wykorzystaniem technologii cyfrowych oraz pracą zespołów client service. Przez dziewięć lat jako client engagement director kierowała w VML działem współpracy z klientem, zarządzała zespołem accountów i pracami dla klientów agencji. Wcześniej związana z takimi firmami jak McCann i Ogilvy. Pracowała dla największych międzynarodowych i polskich marek, w tym: Danone, Coca-Cola, Ferrero, Dove, Benckiser, Unilever, PZU, PLL LOT, mBank czy IKEA.

Maciej Florek 2371 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.