PZU z kampanią wizerunkową [wideo]

Hasło kampanii brzmi: "Możesz na nas polegać".

Grupa PZU, największa w kraju i regionie grupa ubezpieczeniowa, rusza z nową kampanią reklamową pod hasłem: "Możesz na nas polegać". To kontynuacja działań wizerunkowych rozpoczętych w listopadzie ub.r.

Kampania potrwa do 22 marca br. 15-sekundowe spoty reklamowe będą emitowane na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych, będą też dostępne na kanale Grupy PZU w serwisie YouTube.

Kreację spotów przygotowała agencja Red8 Advertising, a ich produkcją zajęło się studio Propeller Film. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Carat. Kampanii towarzyszyć będą działania PR oraz komunikacja w kanałach mediów społecznościowych.

Maciej Burlikowski 1726 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.