Egmont Polska wprowadza dwa nowe tytuły [wideo]

Dwumiesięczniki kierowane są do czytelników 6+.

Wydawnictwo Egmont wprowadza na rynek dwa nowe dwumiesięczniki – "Roblox. Nieoficjalny Magazyn”, poświęcony edukacyjnej grze sieciowej o tym samym tytule, oraz “Spirit. Riding Free”, nawiązujący do animowanego serialu "Mustang. Duch wolności”.

Redaktorem prowadzącym pierwszego magazynu jest Artur Skura. Dwumiesięcznik kierowany jest do czytelników powyżej 6. roku życia. Ukazywać ma się w objętości 52 stron w formacie 208 x 278 i w cenie 9,99 zł. Wprowadzenie magazynu wsparte jest komunikacją w mediach społecznościowych oraz mediach własnych Egmontu. W ofercie wydawniczej Egmont Polska ma także  książki „Roblox”.

Redaktor prowadzącą wydawanego na licencji DreamWorks magazynu “Spirit. Riding Free” jest Jolanta Tomala. Kierowane do czytelniczek z segmentu 6+ pismo ma 32 strony w formacie 208 x 278 mm i kosztuje 10,99 zł. Do pierwszego numeru dołączono notes sekretnik i długopis. Wydanie wspiera kampania telewizyjna i online oraz komunikacja w mediach społecznościowych i mediach własnych Egmontu. W ofercie wydawniczej Egmont Polska dostępne są również książki „Spirit. Riding Free”.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.