Maffashion reklamuje Samsunga [wideo]

Blogerka modowa reklamuje składany smartfon koreańskiej marki.

Samsung Electronics Polska, polski oddział koreańskiego koncernu technologicznego, producenta m.in. telefonów komórkowych, zatrudnił do reklamy Julię Kuczyńską, blogerkę i youtuberkę zajmującą się modą, znaną jako Maffashion. Została ona ambasadorką Galaxy Z Flip - składanego smartfona marki Samsung. Pierwszym efektem współpracy jest klip promocyjny nakręcony w Stanach Zjednoczonych, w San Francisco.

- Niecodzienne spojrzenie Julii na modę idealnie pasuje do komunikacji Galaxy Z Flip, smartfona, który bez wątpienia ma szansę stać się prawdziwą ikoną stylu. Nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy efekty tej współpracy – powiedziała Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, head of marketing communication w Samsung Electronics Polska.

Maciej Burlikowski 1562 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.