Mateusz Borek wzmacnia segment sportowy RASP

Jego analizy, komentarze i relacje znajdą się w "Przeglądzie Sportowym" i na Onet Sport.

Od marca 2020 r. dziennikarz sportowy Mateusz Borek rozpocznie stałą współpracę z Ringier Axel Springer Polska jako "Ambasador Sportu". Jego analizy, komentarze i relacje znajdą się w "Przeglądzie Sportowym” i na Onet Sport.

Mateusz Borek już wcześniej współpracował z "Przeglądem Sportowym”, serwisem Przegladsportowy.pl i Onetem przy programie "Misja: Futbol”. Relacjonował również piłkarskie mistrzostwa świata w 2018 r. w ramach projektu "Misja Rosja".

  – Fanów sportów nie interesuje tylko wynik czy powtórka efektownego gola. Dzięki Mateuszowi Borkowi czytelnicy "Przeglądu Sportowego” i Onet Sport dowiedzą się, w jakiej formie są zawodnicy, czy dany mecz był rzeczywiście wyjątkowy oraz jak należy ocenić decyzje selekcjonera oraz sędziów - mówi Dariusz Zieliński, dyrektor segmentu sportowego Ringier Axel Springer Polska, dodając, że dla czytelników serwisów sportowych RASP przygotował w tym roku wiele niespodzianek.

W swojej karierze dziennikarskiej Mateusz Borek komentował piłkarskie mistrzostwa świata i Europy, ponad 150 meczów reprezentacji Polski, 10 finałów Ligi Mistrzów i kilkaset spotkań w europejskich pucharach. Przez ostatnie lata był związany z Telewizją Polsat. Razem z Cezarym Kowalskim napisał książkę "Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, mistrzostwach, Lewandowskim”. Oprócz piłki nożnej specjalizuje się w sportach walki.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.