AdCookie przejmuje Content Solutions

Do agencji przechodzi cały dział, z dyrektor operacyjną Katarzyną Sowicką na czele. Tomasz Mozyrko, założyciel i prezes Content Solutions, będzie realizował inne projekty.

AdCookie przejmuje Content Solutions, agencję contentmarketingową. To kolejny element planu mającego na celu zbudowanie firmy świadczącej usługi 360 stopni. Do agencji przechodzi cały dział, z dyrektor operacyjną Katarzyną Sowicką na czele. Tomasz Mozyrko, założyciel i prezes Content Solutions, będzie realizował inne projekty.

Po fuzji Katarzyna Sowicka obejmie stanowisko head of content i będzie nadzorowała dział content, łączący obszary content marketingu, SEO, social media. Wcześniej zarządzała operacyjnie agencją Content Solutions, budując strategie contentmarketingowe. Powiązana jest także ze stowarzyszeniem Content Marketing Polska, pełni tam funkcję wiceprezesa.

Wśród klientów, z którymi do tej pory współpracowało Content Solutions, można wymienić m.in. Castoramę i ich serwis kontentowy Domifikacje.pl, KioskPolis, ING Bank Śląski, BNP Paribas, Hekko, Tagomago czy Santandera.

Wartość transakcji nie została ujawniona.

Maciej Florek 2387 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.