Simone Reitbauer z WarnerMedia keynote speakerem na Multiscreen Day 2020

Głównym tematem spotkania będą młode generacje: Y, Z oraz Alfa i ich sposoby konsumpcji mediów, zwłaszcza przy użyciu urządzeń mobilnych oraz za pomocą streamingu. Konferencja już 19 marca.

Simone Reitbauer, director consumer insights EMEA, WarnerMedia będzie keynote speakerem na naszej konferencji Multiscreen Day 2020. Simone Reitbauer podzieli się swoją wiedzą na temat zwyczajów młodego pokolenia widzów. Tytuł prelekcji brzmi: "Future Kids: Consumer trends that impact the kids industry".

To już piąta edycja konferencji Multiscreen Day. Tym razem hasło spotkania brzmi: "Życie na sześciu calach. Młoda generacja – streaming, social media, gry".  Będziemy przyglądać się nie tylko konsumpcji oferty wideo, ale też zmianom zachodzącym w streamingu, nowym pomysłom na social media czy rosnącej sile gamingu. Szczególny nacisk kładziemy na mobile.  Multiscreen Day 2020 koncentrować się będzie na tematach związanych z pokoleniami Y i Z, ale nie tylko. Spróbujemy zajrzeć do świata najmłodszego pokolenia, które w podręcznikach marketingu zyskało już miano generacji Alfa.

Na konferencji swoją wiedzą podzielą się przedstawiciele kilkunastu firm i agencji, m.in: Abstra, Disney, Fox Networks Group, Gemius, Hopster, IQS, Mindshare, Polsat Media, Reprise i YouTube. Wydarzenie, którego organizatorem jest "Media Marketing Polska"  już 19 marca. Więcej informacji na: multiscreenday.pl

Tomasz Wygnański 783 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.