Syrop o smaku pomarańczowym marki Herbapol od teraz dostępny w większej butelce

Odpowiadając na potrzeby konsumentów marka Herbapol rozszerza swoje portfolio syropów owocowych o syrop o smaku pomarańczowym dostępny teraz w większej butelce (680 ml).

Producent podkreśla, że syrop jest produktem pasteryzowanym, który nie zawiera konserwantów. Dzięki zawartości witaminy C stanowi doskonały wybór dla całej rodziny.

Gęsta i mocno owocowa konsystencja syropu sprawia, że jest on wyjątkowo wydajny. Nowa, ekonomiczna butelka to 680 ml syropu, z którego można przygotować około 6,5 litra napoju.
Syrop o smaku pomarańczowym to jeden z wariantów syropów owocowych w ofercie firmy „Herbapol-Lublin”, która jest rynkowym liderem tej kategorii. Pozostałe smaki dostępne w większym wariancie to Malina, Malina z żurawiną, Malina z Kwiatem Lipy oraz Malina z jeżyną.  

Rekomendowana cena produktu: 6, 79 zł

Herbapol-Lublin na Facebooku

www.herbapol.com.pl

 

Herbapol-Lublin S.A. jest polską firmą branży spożywczej, która w ciągu ponad 70 lat obecności na naszym rynku ugruntowała swoją pozycję lidera. Zajmuje pierwsze miejsce w segmencie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, czerwonych i funkcjonalnych, a w kategorii herbat zielonych i dżemów zajmuje drugą pozycję.
Herbapol-Lublin S.A. to przede wszystkim znane na polskim rynku marki Herbapol i Big-Active.
Na bogate portfolio firmy składają się produkty należące do kategorii herbat, m.in. herbatki owocowe, ziołowe, zielone i funkcjonalne, napojów, produktów dżemowych z polskich owoców, m.in. dżemy klasyczne i premium, konfitury i powidła oraz syropów. W 2017 firma zadebiutowała w kanale HoReCa, wprowadzając na rynek dwie linie herbat: Breakfast i Premium.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.