Sportowa platforma streamingowa Dazn w maju w Polsce

Pierwszym wydarzeniem dostępnym globalnie na Dazn będzie walka gwiazdy boksu Canelo Alvareza w sobotę 2 maja.

W pierwszej fazie światowej ekspansji, obejmującej ponad 200 krajów, w tym Polskę, Dazn skoncentruje się na anglojęzycznym serwisie poświęconym boksowi. Platforma ma prawa do transmisji walk m.in takich firm, jak Golden Boy Promotions, Matchroom Boxing USA oraz GGG Promotions. Oprócz transmisji na żywo Dazn zaoferuje archiwum walk i programów na temat sportowców, a także produkcje oryginalne. Dotychczas z usługi mogli korzystać użytkownicy w dziewięciu krajach: Austrii, Niemczech, we Włoszech, w Hiszpanii, Szwajcarii, Japonii, Brazylii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych.

Aplikacja Dazn będzie dostępna online na smartfonach, tabletach, laptopach, komputerach PC i urządzeniach smart tv oraz konsolach do gier. Cennik ma zostać opublikowany w ciągu najbliższych tygodni.

Użytkownicy z rynków, gdzie platforma nie jest obecnie dostępna, mogą wcześniej uzyskać dostęp za pośrednictwem społeczności Dazn beta, rejestrując się wcześniej na stronie Dazn.com. Zaproszenia mają zostać wysłane do chętnych w marcu.

Paweł Piasecki 686 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.