Golf Channel Polska HD w otwartym oknie w UPC Polska w marcu

W tym miesiącu rozgrywane są dwa spośród najbardziej prestiżowych turniejów golfowych sezonu: : The Players Championship oraz World Golf Championships-Dell Technologies Match Play.

UPC Polska oraz Golf Channel Polska przygotowały dla kibiców niespodziankę: przez cały marzec kanał, na co dzień dostępny w pakiecie Max, znajdzie się również - bez dodatkowych opłat - w pakiecie Select. W ofercie UPC Golf Channel można śledzić na dekoderach Horion i Kaon na pozycjach 518 oraz na dekoderze Mediabox na pozycji 573. Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję na poznanie bliżej świata golfa na najwyższym poziomie.

12 marca rusza The Players Championship, jeden z najważniejszych momentów golfowego kalendarza – nazywany „piątym wielkim szlemem". Turniej ściąga na pole TPC Sawgrass wszystkie gwiazdy światowego golfa. Ikonicznym elementem turnieju jest słynny dołek nr 17 – wymagający przebicia piłki przez wodę, na niewielki cypel, na oczach setek kibiców dookoła.

Z kolei 25 marca startuje turniej World Golf Championships-Dell Technologies Match Play. Drugie
w sezonie zawody z prestiżowej serii WGC przyciągają kibiców również ze względu na niecodzienny format: najlepsi golfiści świata rywalizują najpierw w grupach, a następnie w fazie pucharowej, podobnie jak np. drużyny piłkarskie w czasie mistrzostw świata. Bezpośrednia rywalizacja elity połączonej w pary wywołuje dodatkowe emocje kibiców.

Poza emocjami sportowymi, Golf Channel Polska oferuje również szereg pozycji lifestyle’owych. W marcu szczególnie interesujące będą nowe odcinki serii Golfowa objazdówka. Gospodarz programu – Matt Ginella jedzie na Bahamy oraz do Pinehurst. Oprócz rund golfa, doświadcza tam również innych atrakcji: surfuje z delfinami, pływa z rekinami, zwiedza stary browar oraz bierze lekcję latania. Premiery odcinków: 11 oraz 25 marca o godzinie 20.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.