Mądra Babcia wśród 20 niezwykłych administratorek grup

Beata Borucka, założycielka i administratorka grupy Mądre Babcie, znalazła się w gronie 20 pań wyłonionych przez Facebooka z okazji Dnia Kobiet.

Facebook, który ostatnio stawia mocno na promowanie grup w swym serwisie, z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet 2020 zaprezentował 20 pań z regionu Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu – administratorek szczególnie inspirujących grup.

Jedną z nich jest Beata Borucka (na zdjęciu), założycielka grupy Mądre Babcie, w której polskie babcie wymieniają się poradami, głównie na temat relacji z dziećmi i wnukami, zawierają przyjaźnie i wzajemnie się wspierają (np. wymieniają się domami na wakacje). Grupa liczy obecnie ponad 17 tys. członkiń. Prawie 90 tys. osób na Facebooku obserwuje profil Beaty Boruckiej, która prowadzi również bloga "Mądra babcia".

Z grup na Facebooku każdego miesiąca korzysta ponad 1,4 mld osób.

Paweł Piasecki 684 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.