Beata Tadla poprowadzi "Onet Rano"

Zadebiutuje 18 marca.

Dziennikarka Beata Tadla będzie kolejną prowadzącą program "Onet Rano" w portalu Onet.pl (Ringier Axel Springer Polska). Pierwsze wydanie poprowadzi 18 marca. Onet Rano to najbardziej rozpoznawalna, cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet. Dotychczasowi prowadzący to: Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Iwona Kutyna, Odeta Moro, Tomasz Sekielski oraz Piotr Kędzierski.

Beata Tadla jest dziennikarką radiową i telewizyjną, w mediach od 1991 r. Pracowała m.in. w Radiu Eska, Super FM, Radiu Plus, współpracowała z TV Puls i TVN Style, w latach 2005-2012 w TVN24 prowadziła serwisy informacyjne, "Magazyn 24 godziny", "Fakty po Faktach" oraz popołudniowe i weekendowe wydania "Faktów" w TVN. W latach 2012-2016 prowadziła główne wydania "Wiadomości" TVP1 oraz programu "Dziś wieczorem" w TVP Info. W TVP była także prowadzącą program "Kawa czy herbata". Od 2016 do 2018 r. współprowadziła serwis informacyjny "24 godziny" w Nowa TV, a od lutego do lipca ub.r. współprowadziła program "Bez ograniczeń" w Superstacji (Telewizja Polsat).

Maciej Burlikowski 1562 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.