Koronawirus. Raport - nowa sekcja poświęcona pandemii na Focus.pl

Partnerami sekcji są eSky oraz Going.

Serwis popularnonaukowy Focus.pl (Burda Media Polska) wystartował ze specjalną sekcją dedykowaną w całości tematowi, którym żyje cały świat, czyli pandemii koronawirusa.

- Naszym celem jest zebranie w jednym miejscu rzetelnej i podpartej nauką wiedzy na temat pandemii. Rozprawimy się z mitami i fake newsami, które wokół niej narosły - mówi Agnieszka Wirtwein-Przerwa, head of digital engagement Travel&Science w Burda Media Polska.

Stronę otwiera podcast "Co trzeba wiedzieć o koronawirusie", prowadzony przez szefa działu Nauka magazynu "Focus", Jana Stradowskiego. Partnerami sekcji są eSky oraz Going, którzy dostarczać mają  informacji dotyczących podróży lotniczych oraz wydarzeń. W zakresie treści turystycznych partnerem raportu jest National-Geographic.pl.

"Focus" wydał także papierowe wydanie specjalne poświęcone Covid-19.

Focus.pl zanotował w styczniu  1,2 mln unikalnych użytkowników i 3,5 mln odsłon (źródło: Google Analytics, styczeń 2020 r.).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.