Allegro funduje darmowe dostawy dla wszystkich

Oferta "Smart za darmo" związana z epidemią koronawirusa obowiązuje do 18 kwietnia.

Allegro.pl, największa platforma handlu internetowego w kraju, zdecydowała się, że przez najbliższy miesiąc (do 18 kwietnia) wszystkie zakupy powyżej 40 zł będzie dostarczała za darmo, na swój koszt, do punktów odbioru. Natomiast zakupy powyżej 100 zł może do domu dostarczyć kurier.

To warunki, jakie firma oferuje w programie Smart. Miesięczny abonament kosztuje 8,99 zł, a roczny - 49 zł. W związku z epidemią koronawirusa (ograniczeniem wychodzenia z domu, bez konieczności) Allegro postanowiło wszystkim zafundować właśnie miesięczny abonament Smart poprzez stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo.

Allegro przekonuje, że wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie ludzi w potrzebie - po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia.

- W tym krytycznym okresie najbliższych kilku tygodni pokryjemy koszty dostaw. Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk - mówi François Nuyts, prezes Allegro.

Maciej Burlikowski 1607 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.