Kuba Wojewódzki twarzą Oranżady Hellena

Dziennikarz i showman związany z telewizją TVN towarzyszy marce Hellena już od kilku lat.

Wystartowała wiosenna kampania marki Oranżady Hellena z portfolio Colian SA. Działania realizowane są pod hasłem "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Aktywności reklamowe obejmą telewizję (TVP, Polsat, TVN i stacje tematyczne) i internet (kanały social media: Facebook, YouTube i Instagram). Głównym bohaterem spotów jest Kuba Wojewódzki, który towarzyszy marce już od kilku lat. Kampania reklamowa ma na celu wzmocnienie pozytywnego wizerunku brandu Oranżada Hellena jako polskiej marki, dotarcie do nowych grup konsumentów i wzrost sprzedaży napojów.

Za kreację odpowiada agencja Grandes Kochonos, a za produkcję - Papaya Films. Media zaplanował oraz zakupił dom mediowy Initiative Media Warszawa. Działania PR prowadzi agencja Kolterman Media Communications.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.