Karolina Kawska head of social media w Social Tigers

Zastąpiła Piotra Łukuciejewskiego.

Przez ostatnie dwa lata Karolina Kawska prowadziła działania PR dla marki Storytel. Na stanowisku head of social media zastąpiła Piotra Łukuciejewskiego. Będzie zarządzać pracą kilkuosobowego zespołu, odpowiedzialnego za sukcesy klientów agencji w obszarze content marketingu w social mediach.

Karolina Kawska związana jest z Social Tigers od początku działania agencji. Do lutego 2019 r. pełniła funkcję head of PR, a także wspierała zespół social media w zakresie budowania relacji z klientem oraz wdrażania strategii komunikacji i realizacji kampanii na platformach społecznościowych.

Karierę zawodową rozpoczęła 15 lat temu. Pracowała jako prezenterka radiowa i telewizyjna, a w 2012 r. przeszła do agencji PR, gdzie zarządzała zespołem oraz prowadziła projekty głównie w obszarze PR korporacyjnego i zarządzania kryzysowego.

Maciej Florek 2311 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.