Nie łam się, chodź na jogę online!

W trudnym czasie, gdy musimy być wierni zasadzie #zostajewdomu, Artegence i Efigence zapraszają wszystkich na zajęcia jogi w formie transmisji na żywo na Facebooku.

Prawie cała branża reklamowa i digital pracuje obecnie z domów – kolejny tydzień pracownicy spędzają na wideorozmowach, czytają wiadomości mailowe i w komunikatorach. Brak fizycznych spotkań i rozmów face-2-face czy możliwości odreagowania po pracy poprzez sport, dla tych aktywnych są trudne do zaakceptowania. Z pomysłem na złagodzenie tej sytuacji wyszły firmy Artegence i Efigence – zapraszają branżę na jogę online, w czwartki o 18, poprzez transmisję live na Facebooku.

Zajęcia prowadzi Yoga Master Karolina Eisentraut – na co dzień powiązana z firmą i działem Client Service, prywatnie – certyfikowany nauczyciel Hatha&Vinyasa jogi. Na praktykę jogi zaproszeni są wszyscy – pracownicy, klienci, branża. Ogółem – każdy kto czuje potrzebę i chciałby skorzystać z zajęć, zgodnie z hasłem – „Nie łam się, chodź na jogę online!”.

- Zajęcia z jogi w firmie praktykowaliśmy już od dłuższego czasu. W ostatni czwartek zrobiliśmy pierwszą edycję online, tak naprawdę na próbę. Pomysł okazał się fajnym rozwiązaniem - w zeszłym tygodniu skorzystało z niego dwa razy więcej osób niż na zajęciach stacjonarnych, w tym wiele spoza naszej firmy. Mamy nadzieję, że w najbliższy czwartek liczba co najmniej zostanie podwojona – zapraszam serdecznie wszystkich, którym brakuje odreagowania, rozciągnięcia zastałych mięśni i ruchu tak samo jak nam! – komentuje Karolina Eisentraut, prowadząca zajęcia jogi.

- W tym trudnym okresie, staramy się sobie pomagać na różne sposoby. Tak by nie wariować w domach, nie narzekać, „nie łamać się”. Dlatego też oprócz codziennych rozmów o projektach i nie tylko, wspólnie z Karoliną postanowiliśmy zarazić Was pasją do jogi online, która okazuje się równie fajna, co ta stacjonarna. Zasada jest prosta – jeśli lubisz się ruszać, rozciągać, brakuje Ci sportu i odreagowania w tej niecodziennej sytuacji, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy! – komentuje Ewelina Gutkowska, head of communication w Artegence.

Najbliższe zajęcia odbędą się w ten czwartek, 26 marca o godzinie 18, jako transmisja live na profilu:

https://www.facebook.com/artegence/

 Profil instruktorki, Karoliny Eisentraut (z niego pochodzi zdjęcie):

 @Karo_om (https://www.facebook.com/karoommmm/)

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.