Katarzyna Krawczyk dyrektorką marketingu CCC

Zastąpiła na tym stanowisku Marka Kmiecika.

Katarzyna Krawczyk z początkiem marca 2020 r. objęła stanowisko dyrektora marketingu w CCC. Odpowiada za przygotowanie i nadzorowanie realizacji kompleksowej strategii marketingowej zarówno na rynku polskim, jak i za granicą, w tym pozycjonowanie marek własnych, takich jak Lasocki, Gino Rossi czy Sprandi. CCC planuje dalsze wzmocnienia funkcji marketingowych, m.in. w obszarze szeroko pojętego digital, social media i performance.

Katarzyna Krawczyk zdobywała doświadczenie zawodowe w firmach z branży fashion i retail. Do CCC przeszła z agencji Warsaw Creatives, gdzie przez ostatnie dwa lata zajmowała się obsługą marek i tworzeniem ich strategii marketingowej. Wcześniej przez trzy lata była dyrektorem marketingu marki Badura, przedtem to samo stanowisko pełniła w Tatuum. Ma również pięcioletnie doświadczenie pracy dla marki Top Secret, m.in. jako dyrektor kreatywny.

"Głównym celem, jaki stawia sobie nowa dyrektor marketingu, jest wypracowanie nowego modowego oblicza marki i wyróżnienie się na rynku poprzez współcześnie zdywersyfikowane kody komunikacji i ugruntowanie pozycji lidera dla marki CCC w nowej jakości" – informuje biuro prasowe.
 

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.