Premiera na YouTube: dokument o festiwalu Coachella [wideo]

Dokument "Coachella: 20 Years in the Desert" ("Coachella: 20 lat na pustyni") zadebiutuje 10 kwietnia.

Ze względu na panującą na świecie sytuację, fani muzyki nie mogą przybyć jak zawsze w kwietniu do Kalifornii na Pustynię Kolorado. Jednak magia tego wyjątkowego wydarzenia, jednego z największych festiwali muzycznych na świecie, może zagościć w ich domach. Premiera filmu „Coachella: 20 Years in the Desert” odbędzie się w tym samym momencie, w którym otworzyłyby się bramy festiwalu – 10 kwietnia o godzinie 12:00 p.m. PT (21:00 czasu środkowoeuropejskiego).

Dokument „Coachella: 20 Years in the Desert” (YouTube Originals) odkrywa przed widzami po raz pierwszy dzieje dwóch dekad produkcji kultowego festiwalu muzycznego: historie niezapomnianych występów oraz opowieści zza kulis. Film daje niepowtarzalną okazję przyjrzenia się barwnym początkom Coachella Valley Music and Arts Festival i prezentuje nigdy dotąd nie publikowane wywiady i nagrania z koncertów najważniejszych artystów, takich jak m.in. Billie Eilish, Kanye West, Daft Punk, BlackPink, LCD Soundsystem, Rage Against The Machine (zespół miał być jednym z headlinerów tegorocznej imprezy), Pixies, Jane’s Addiction, Björk, The White Stripes, Madonna, Moby czy Radiohead. 

 Dokument będzie dostępny bezpłatnie na YouTube dla wszystkich.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.