"Zwierciadło" pomaga szpitalom zakaźnym

Wydawnictwo Zwierciadło przekazuje szpitalom zakaźnym i placówkom medycznym 10 tysięcy kremów do pielęgnacji rąk. Pomoc zostanie zrealizowana przy udziale Ministerstwa Zdrowia

Wydawnictwo Zwierciadło włącza się w akcję pomocy dla pracowników służby zdrowia zaangażowanych w walkę z pandemią koronawirusa.

Wydawca magazynów "Zwierciadło" i "Sens" postanowił przekazać kremy pozyskane od polskich producentów kosmetyków Sylveco, Floslek, beBio na potrzeby personelu medycznego zatrudnionego w szpitalach zakaźnych 10 tysięcy kremów ochronnych do rąk. Zachowując najwyższe standardy medyczne cały personel musi często odkażać dłonie środkami dezynfekcyjnymi. Przekazane kremy mogą złagodzić dolegliwości z tym związane tj. mocne wysuszenie, zaczerwienienia i ranienie skóry.

Pomoc zostanie zrealizowana przy udziale Ministerstwa Zdrowia, które ma najlepsze rozeznanie w zakresie potrzeb szpitali zakaźnych i pracującego w nich personelu medycznego.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.