Docs Against Gravity zaprasza do kina #wmoimstylu

Majowy festiwal filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity - z Mazda Polska jako nowym partnerem - został przełożony z powodu pandemii na wrzesień.

Festiwal Millennium Docs Against Gravity odbędzie się w dniach 4-13 września 2020 roku w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Bydgoszczy. Daty festiwalu w Gdyni zostaną ogłoszone wkrótce. Do grona firm i organizacji wspierających największe polskiego wydarzenia poświęconego kinu dokumentalnemu dołączyła Mazda Polska w roli oficjalnego partnera motoryzacyjnego festiwalu.

Z okazji rozpoczęcia współpracy z festiwalem, w ramach prowadzonej akcji #zostanwdomu #wmoimstylu, Mazda zaprasza wszystkich chętnych w wirtualną podróż, która potrwa przez kolejnych pięć tygodni. Co wtorek od 7 kwietnia do 5 maja wybrany film będzie dostępny do obejrzenia za darmo, przez 24h na platformie cda.pl, od godz. 00:00 do 23:59. Dodatkowo do każdego filmu wprowadzą odbiorców wyjątkowi eksperci, których wypowiedzi będą na bieżąco pojawiały się w mediach społecznościowych festiwalu Millennium Docs Against Gravity i Mazdy Polska oraz w samym wydarzeniu.

Dostęp będzie możliwy poprzez link opublikowany na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/234916950963004

W ramach akcji #zostanwdomu #wmoimstylu zostaną zaprezentowane następujące filmy: "Zamknij się i graj na pianinie” reż. Philipp Jedicke (7 kwietnia), "Człowiek Delfin” reż. Lefteris Charitos (14 kwietnia), "Sól ziemi” reż. Wim Wenders, Juliano Ribeiro Salgado (21 kwietnia), "Duch Bauhausu” reż. Niels Bolbrinker, Thomas Tielsch (28 kwietnia) i "Branford Marsalis. Iluzjonista dźwięku” reż. Reinhold Jaretzky.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.