Żywiec pyta "Jak teraz Ż?" [wideo]

Kampania nawiązuje oczywiście do pandemii koronawirusa.

Grupa Żywiec, drugi w kraju producent piwa, rozpoczyna kampanię swojej sztandarowej marki Żywiec pod hasłem: "Jak teraz Ż?". Nawiązuje ono oczywiście do obecnej sytuacji – epidemii koronawirusa i przymusowego odosobnienia w domach. Jak twierdzą autorzy kampanii, celem było dodanie konsumentom otuchy z charakterystycznym dla marki dystansem ("trzymaj dystans"). W ramach kampanii, prowadzonej w telewizji i internecie, marka zbiera też środki dla Fundacji Siepomaga.

Za komunikację ATL odpowiada 2012 Agency. Działania w kanale digital i w social mediach prowadzi agencja VMLY&R. Media planuje i kupuje dom mediowy Starcom. Wsparcie PR zapewnia agencja Hope.

Maciej Burlikowski 1745 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.