T-Mobile z wielkanocną kampanią [wideo]

Operator oferuje bezpłatnie 15 GB na transfer danych.

Operator telekomunikacyjny T-Mobile Polska wszystkim swoim klientom z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych sprezentuje pakiet 15 GB na transmisję danych. Abonenci będą je mogli wykorzystać przez miesiąc (do wystawienia kolejnej faktury), a klienci ofert na kartę i Mix – przez 7 dni. Bonus będzie można aktywować od 10 do 13 kwietnia br.

Operator informuje o tym w wielkanocnej kampanii reklamowej, wskazując, że nadchodzące święta będą inne niż dotychczas, ale dzięki łączności będzie można zniwelować oddalenie od rodziny, najbliższych.

Kreację przygotowała agencja DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi agencja VMLY&R, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Spot wyreżyserował Tomasz Knittel. Produkcję zrealizował dom produkcyjny Papaya Films, za postprodukcję odpowiada studio Xantus, a za dźwięk – studio Juice.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.