Glovo rozpoczyna współpracę z Biedronką

Kurierzy dowożą zakupy z sieci do domów - mają dotrzeć do zamawiających w czasie krótszym niż godzina.

Sieć Biedronka (Jeronimo Martins Polska) i Glovo zostali partnerami. Użytkownicy aplikacji mobilnej, dostarczającej produkty na życzenie, mogą teraz zamówić artykuły z sieci sklepów dyskontowych. Usługa wystartowała w 10 miastach i objęła ponad 100 sklepów. Liczba miast oraz sklepów w najbliższych tygodniach będzie się zwiększać.

Opcja zamawiania produktów z sieci Biedronka dostępna jest w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie i we Wrocławiu. Dzięki temu mieszkańcy tych 10 miast zrobią zakupy bez wychodzenia z domu. Użytkownicy mogą wybrać artykuły z katalogu liczącego niemal 1000 pozycji, podzielonego na najważniejsze kategorie. Dostawa dotrze do zamawiającego w czasie krótszym niż godzina - obiecuje Biedronka.

Ceny artykułów w aplikacji są takie same jak w sklepie stacjonarnym – obowiązują także promocje. Po potwierdzeniu zamówienia przez użytkownika kurier otrzymuje powiadomienie i udaje się do najbliższego sklepu uczestniczącego w tym programie. W tym czasie wyznaczeni pracownicy Biedronki rozpoczynają kompletowanie produktów. Kurier odbiera zakupy i – zachowując wysokie środki ostrożności i higieny zgodne z wytycznymi WHO – dostarcza je do zamawiającego w sposób "bezkontaktowy”.

Dostawa bez kontaktu została wprowadzona przez Glovo kilka tygodni temu w celu zwiększenia bezpieczeństwa klientów. Zamówione produkty kurier zostawia pod drzwiami lub pod bramą, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z użytkownikiem.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.