Życzenia wprost od gwiazd już w aplikacji Hype Me

Wśród znanych osób, od których użytkownicy mogą dostać spersonalizowane życzenia wideo, są m.in. Sonia Bohosiewicz i Krzysztof Ibisz.

Hype Me przedstawiana jest jako pierwsza w Polsce aplikacja mobilna (działa na telefonach z systemem Anroid i iOS) oraz strona internetowa umożliwiająca zamówienie spersonalizowanych życzeń wideo od influencerów i celebrytów. Nagrania, stanowiące coś w rodzaju autografu XXI w., realizowane są przez influencerów, aktorów, muzyków i sportowców dla konkretnych użytkowników.

Użytkownik wyszukuje interesującą go osobę lub kategorię (moda, muzyka, gaming, sport itd.), a następnie składa zamówienie online zawierające niezbędne wskazówki dla twórcy. Ostatnim krokiem jest realizacja wideo według wytycznych zamawiającego, która zazwyczaj trwa do 7 dni.  Koszt zamówienia wynosi od 8,99 zł w przypadku mniej znanych postaci do nieco ponad 100 zł, gdy życzenia pochodzą od gwiazd takich jak Krzysztof Ibisz czy Sonia Bohosiewicz. Z Hype Me współpracują ponadto m.in. Przemysław Saleta, Kołcz Majk, Bartłomiej Topa i Mateusz Gessler.

10% z każdego zamówionego nagrania trafia na rzecz fundacji Viva!, Rak’n’Roll, Centrum Praw Kobiet lub Alivia (informacja, do której z organizacji trafi wsparcie, pojawia się na profilu danego artysty czy influencera).

CEO i założyciel Hype Me Mikołaj Czajkowski do niedawna zarządzał software house'em Move Closer, a wcześniej pracował w Havasie, Isobar Polska i K2 Internet.

Paweł Piasecki 616 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.