TVN Fabuła organizuje Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny

Najlepsze filmy wybrane przez jury zostaną pokazane w dniach 16-17 maja.

Kanał filmowy TVN Fabuła, jeden z 24 kanałów telewizyjnych nadawanych przez TVN Discovery Polska, organizuje Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny pod nazwą Kino 2020. Projekty można zgłaszać do 5 maja br. w pięciu kategoriach: komedia, dramat, dokument, horror oraz science fiction. Oceni je jury w składzie: Agnieszka Holland, Joanna Kos-Krauze, Agnieszka Smoczyńska, Piotr Domalewski oraz Tomasz Wasilewski. Najlepsze filmy zostaną pokazane na antenie TVN Fabuła w dniach 16-17 maja.

- Jesteśmy kanałem filmowym i zależy nam na wspieraniu i promowaniu polskich twórców. Chcemy pokazać, że nawet ograniczona przestrzeń nie ogranicza wyobraźni – tłumaczy Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN Fabuła i pomysłodawczyni festiwalu.

Maciej Burlikowski 1645 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.