Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka w zespole Abstra

Obejmuje stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i realizacji komercyjnych.

Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka, poprzednio dyrektor ds. branded content video w Grupie Wirtualna Polska, objęła stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i realizacji komercyjnych w firmie Abstra. Wcześniej  była związana z m.in. z firmami: Endemol Polska, Polsat Media i Agencja TVN.

W Abstra będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój działu sales & branded content. Do jej obowiązków należy także pozyskiwanie nowych klientów w ramach aktywności new business oraz budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami, klientami, domami mediowymi i agencjami reklamowymi. Na stanowisku dyrektora ds sprzedaży i realizacji komercyjnych w Abstra Aleksandra Pietrzyk-Zawadzka będzie także zajmowała się inicjowaniem, kreowaniem i realizacją nowych rozwiązań video branded content, przy ścisłej współpracy z działami produkcji i kreacji Abstra.

Maciej Florek 2354 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.