Lewandowski przygotował dla Huawei reklamę w domu [wideo]

Film z udziałem najpopularniejszego polskiego piłkarza umieszczono m.in. na Instagramie.

Piłkarz Robert Lewandowski, który od kilku lat jest ambasadorem chińskiej marki smartfonów Huawei, przygotował dla niej reklamę, którą nagrał samodzielnie u siebie w domu w Monachium. Film, w którym rozpakowuje on pudełko z nowym smartfonem P40 Pro, umieszczono m.in. w serwisie Instagram. Konsultacje techniczne oraz merytoryczne z zespołem Huawei oraz z zespołem producenckim w Warszawie odbywały się online. Nad realizacją produkcji czuwała agencja Stor9_.

Zdaniem Doroty Haller, dyrektor marketingu Huawei Consumer Business Group Polska, nawet w tak trudnych okolicznościach marki nie powinny milczeć - milczące idą bowiem w zapomnienie.

- Cieszymy się, że udało nam się namówić Roberta Lewandowskiego do spróbowania sił w zupełnie nowej dla niego roli. Pozwoliło nam to przekuć ograniczenia w kreatywne działanie i mam nadzieję, że filmy wyprodukowane >self made< przez Roberta Lewandowskiego spodobają się publiczności i zbliżą do marki Huawei - mówi Haller.

Maciej Burlikowski 1735 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.