Ola Nguyen z własnym kanałem na YouTube [wideo]

To jeden z trzech - obok "Przyjaciółek" i "Face Swap" - nowych kanałów produkowanych przez Mellon Media z grupy LTTM.

Urodzona w Wietnamie Ola Nguyen jest zwyciężczynią siódmej edycji polskiego MasterChef (2018), jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych na świecie. 23-letnia Ola, która obecnie studiuje finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, jest najmłodszą osobą z dotychczasowych triumfatorów MasterChefa w Polsce. Dzięki zwycięstwie w programie wydała własną książkę "Mozaika smaków" (Burda Media Polska). Jej profil na Instagramie śledzi ponad 21 tys. osób.

Pierwsze wideo Oli Nguyen, w którym przedstawia przepisy na wegańską Wielkanoc, zebrało dotąd prawie 19,5 tys. wyświetleń. Wczoraj na kanale pojawił się drugi film (prezentowany powyżej). Jak zapowiada producent nowego kanału kulinarnego, oprócz kuchennych przygód Ola będzie stawała przed różnorodnymi wyzwaniami, dzięki czemu widzowie otrzymają nie tylko dawkę wiedzy, ale też porcję rozrywki.

Pozostałe dwa nowe kanały Mellon Media, które zadebiutowały na YouTube, to "Przyjaciółki" - kanał fabularny o rozrywkowej treści i "Face Swap" - kanał rozrywkowy tworzony we współpracy z Michałem Sieńkowskim (wcześniej związanym z grupą Abstra i kanałem "Nieprzygotowani").

- Naszym celem jest tworzenie wartościowych dla widzów, rozrywkowych treści wideo, które równocześnie będą przyjazne markom. Dzięki inwestycji w kanały własne przyczyniamy się do rozwoju kategorii oraz formatów na polskim YouTube, których obecnie brakuje. Ola Nguyen, Przyjaciółki oraz Face Swap to dopiero początek. W przyszłości planujemy otwarcie kolejnych kanałów z innych kategorii tematycznych - zapowiada Adam Semik, CEO Mellon Media.  

Spółka z grupy LTTM, wyspecjalizowanej w koordynacji kampanii z influencerami oraz tworzeniu kanałów marek, odpowiada między innymi za strategię i produkcję kanału Cezarego Pazury na YouTube, który ma obecnie prawie 700 tysięcy subskrypcji.

Paweł Piasecki 473 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.