Dariusz Bugalski i Paweł Drozd uruchamiają podcasty [wideo]

Ich audycji będzie można posłuchać online w każdą sobotę. Obaj wcześniej odeszli z radiowej Trójki.

Dariusz Bugalski i Paweł Drozd z końcem kwietnia złożyli wypowiedzenia i odeszli z Programu Trzeciego Polskiego Radia, w którym prowadzili swoje autorskie audycje. Poinformowali o tym w mediach społecznościowych, zapowiadając zarazem, ze wkrótce ujawnią nowe plany Już wiadomo, że chodzi o autorskie podcasty, które można wspierać przez serwis Patronite (podobnie jak mające niebawem ruszyć Radio Nowy Świat, również opierające się na dziennikarzach radiowej Trójki). Dziennikarze zapowiadają nowe audycje co sobotę.
Dariusz Bugalski założył podcast "K3" (audycje dostępne będą w YouTube i w Spotify), a Paweł Drozd - "Brzmienie świata z lotu Drozda".

Dariusz Bugalski zapowiedział również, że wkrótce połączą siły z Pawłem Drozdem we wspólnym przedsięwzięciu - mają pomysł na audioserial.

Katarzyna Woźniak 506 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.