Jerzy Bralczyk i Tomasz Kammel gośćmi New Reality Kick-Off

Konferencja ma pokazać, że eventy online naprawdę działają

W przyszłym tygodniu, we wtorek 5 maja, odbędzie się konferencja online New Reality Kick-off prezentująca potencjał spotkań w świecie digital. - W czasach, kiedy organizacja eventów została zabroniona, a wszystkie imprezy odwołane, my zapraszamy na spotkanie. Bez obawy! Wszystko legalnie, zgodnie z prawem i bez wychodzenia z domów – mówi Artur Ucher, prezes zarządu agencji Imagine Nation, pomysłodawca wydarzenia. 

Podczas godzinnej, dynamicznej konferencji na żywo, będzie można przekonać się o potencjale i możliwościach, jakie daje online. Spotkanie poprowadzi Tomasz Kammel.

Prelegentami konferencji zgodzili się zostać specjaliści: prof. Aleksandra Przegalińska – filozofka i futurolożka; prof. Jerzy Bralczyk – mistrz słowa polskiego, językoznawca; Paweł Tkaczyk – ekspert od storytellingu, grywalizacji i budowania marki, bloger; Krzysztof Fajks - creative producer studia Newmotion zajmującego się kompleksową oprawą graficzną widowisk multimedialnych; Dominika Borawska – dyrektor ds. produkcji w firmie VES, Maciej Amanowicz – reżyser i producent telewizyjny, Marcin Morawski – country marketing manager Dell Technologies oraz Artur Ucher – prezes zarządu agencji Imagine Nation. 

Wydarzenie adresowane jest zarówno do przedstawicieli małych i średnich firm, jak i osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba uczestników ze względu na streaming ograniczona jest do 1000 osób, dlatego chętni proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie: https://new-reality-kick-off.imagine-nation.pl/

Tomasz Wygnański 729 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.