Łukasz Podolski w Aldim

Sieć dyskontowa sprzedaje kolekcję modową zaprojektowaną wraz z urodzonym w Gliwicach byłym piłkarzem reprezentacji Niemiec.

Ubrania "Poldiego" w Aldim - donosi Lebensmittel Zeitung. W maju obie siostrzane sieci dyskontowe Aldi Nord i Aldi Süd wprowadzą na rynek niemiecki kolekcję modową, którą zaprojektował na wyłączność dla nich Łukasz Podolski.

Aldi powraca tym samym do promowania się poprzez znane osoby. Po raz pierwszy natomiast współpracuje z gwiazdą piłki nożnej w ramach tego typu strategii w sektorze tekstylnym. W tym obszarze Aldi współpracował wcześniej z projektantem mody Wolfgangiem Joopem, jego corką i projektantką biżuterii Jette Joop, aktorką Halle Berry, piosenkarką Anastasią oraz znanymi niemieckimi influencerami Julienem Bamem i Sophią Thiel.

Łukasz Podolski wraz z detalistą zaprojektowali modę rekreacyjną dla mężczyzn i dzieci (spodenki, t-shirty, dresy, czapki i torebki), która znajdzie się w ofercie Aldi Süd i Aldi Nord od 7 maja. Kolekcja nosi nazwę „10LP” i będzie dostępna we wszystkich oddziałach sieci w całych Niemczech. Ceny produktów wahają się od 4,99 do 14,99 euro.

Podróż do świata mody nie jest dla Podolskiego nowym terytorium. Mistrz świata w piłce nożnej z 2014 roku od lat ma własną markę mody „street football”, która sygnuje swobodny, sportowy styl uliczny.

(Handelextra)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.