Sebastian Kawa w zrealizowanej zdalnie reklamie Pekao [wideo]

Pilot szybowcowy, 15-krotny mistrz świata, filmował i nagrywał się sam pod zdalnym nadzorem operatora, reżysera i agencji.

Bank Pekao SA rozpoczął kampanię reklamową, w której ponownie występuje pilot szybowcowy Sebastian Kawa, 15-krotny mistrz świata. Kawa, podobnie jak większość Polaków, został "uziemiony" w domu. Wciąż jednak, jako klient Pekao SA może "brać życie za rogi" i dzięki aplikacji PeoPay korzystać z usług bankowych, zakładając np. konto za pomocą selfie.

Kampania została zrealizowana w całkowicie zdalny sposób. Sebastian Kawa filmował i nagrywał się sam pod zdalnym nadzorem operatora, reżysera i agencji. W domu, który na czas realizacji kampanii stał się planem filmowym, zapewniono szczególne warunki bezpieczeństwa. Między innymi: przeprowadzono ozonowanie, dezynfekcję sprzętu filmowego i oświetleniowego, scenografii, dostarczano bezdotykowo garderobę, artykuły spożywcze. Do przygotowania planu dopuszczano w turach osoby, które zostały wyposażone w maseczki, rękawiczki jednorazowe oraz płyn do dezynfekcji.

Kampania prowadzona jest w telewizji (30- i 15-sekundowe spoty) oraz w internecie, w tym w mediach społecznościowych. Za komunikację, kreację i realizację odpowiadała agencja reklamowa Saatchi & Saatchi, za działania digitalowe agencja Sales & More, za social media Performance Media, a za planowanie i zakup mediów offline – Fullsix Media. Filmy wyreżyserował Maciej Kowalczuk, a zrealizował dom produkcyjny Tank. Za postprodukcję odpowiada Prodigious.

Maciej Burlikowski 1745 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.