Agata Sądel na czele nowej marki Matterkind w IPG Mediabrands

Sądel przez ostatni rok związana była z firmą Huawei.

IPG uruchomił nową markę Matterkind, globalnie działającą w ramach Kinesso, mediowego i marketingowo-technologicznego ramienia holdingu. Oferta Matterkind będzie skoncentrowana na tworzeniu rozwiązań bazujących na spersonalizowanych kanałach komunikacji, nastawionych na zaangażowanie konsumentów. Zakres usług Matterkind obejmie m.in. programmatic, tym samym wchłonie międzynarodowy brand Cadreon oraz jego zespół.

W Polsce funkcję head of Matterkind powierzono Agacie Sądel. Jako szef Matterkind będzie raportowała do Rafała Wyszyńskiego, odpowiedzialnego za wdrożenie Kinesso w Polsce. Będzie także odpowiedzialna za projekty hubowe dla klientów regionalnych.

Sądel przez ostatni rok związana była z firmą Huawei, gdzie jako senior digital communication manager odpowiadała za komunikację marki w kanałach digital, ściśle współpracując m.in. z zespołem e-commerce oraz z działem usług mobilnych. Wcześniej, jako programmatic director w GroupM odpowiadała za biznes, wdrożenia klienckie i rozwiązania grupy w obszarach zakupu programmatycznego i kreacji. Była również związana z Publicis Groupe i Value Media.

Maciej Florek 2380 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.