4,6 mln widzów oglądało debatę prezydencką w TVP [wideo]

TVP podaje wynik o blisko 2 mln wyższy.

Według danych firmy Nielsen (Nielsen Audience Measurement) debatę telewizyjną 10 kandydatów na urząd prezydenta kraju, która odbyła się w środę 6 maja, oglądało w kanałach TVP (TVP1, TVP Info i TVP Polonia) łącznie 4,6 mln widzów.

Telewizja Polska, w oparciu o własne dane, podaje, że w momencie najwyższej oglądalności było to 6,7 mln widzów.

Zapis debaty umieszczony w kanale TVP Info na YouTube uzyskał do tej pory ponad 257 tys. wyświetleń.

W debacie wzięli udział urzędujący prezydent Andrzej Duda (z poparciem PiS) oraz 9 kandydatów na ten urząd: Robert Biedroń (Lewica), Krzysztof Bosak (Konfederacja), Szymon Hołownia (kandydat niezależny), Marek Jakubiak (Federacja dla Rzeczypospolitej), Małgorzata Kidawa-Błońska (Koalicja Obywatelska), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL), Mirosław Piotrowski (Ruch Prawdziwa Europa), Paweł Tanajno (bezpartyjny) i Stanisław Żółtek (Kongres Nowej Prawicy).

Maciej Burlikowski 1414 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.