MediaMarkt ponownie zaprasza do sklepów

Hasło kampanii przygotowanej przez agencję Heart & Brain brzmi: "Super otworzyć się na Was z powrotem!"

MediaMarktSaturn Polska, operator sieci 90 sklepów z elektroniką i sprzętem AGD, w kampanii reklamowej informuje, że jego sklepy są na powrót - po przymusowym zamknięciu z powodu pandemii koronawirusa - otwarte. Kampania pod hasłem: "Super otworzyć się na Was z powrotem!" będzie prowadzona w kanałach ATL (w radiu, i na nośnikach zewnętrznych) oraz w internecie, w tym w mediach społecznościowych. Przygotowała ją agencja Heart&Brain, spoty stworzył dom produkcyjny Ideal, za zakup mediów odpowiada dział planowania mediów MediaMarktSaturn. Działania w kanałach social media prowadzi agencja MondayPR, natomiast za komunikację PR odpowiedzialna jest agencja Hill+Knowlton Strategies.

Firma twierdzi, że przygotowała się do otwarcia sklepów z zachowywaniem wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa - pracownicy zostali m.in. wyposażeni w ochronne przyłbice, a przed rozpoczęciem pracy wykonywany jest im pomiar temperatury. Regularnie mają też czyścić towar ekspozycyjny, a przy kasach zamontowano ochronne ekrany z pleksi.

- Nasz główny kanał dystrybucji, sklep stacjonarny, umożliwia nam bezpośredni i niezwykle cenny kontakt z klientem, a tym samym dogłębne poznanie jego potrzeb i zaoferowanie profesjonalnego doradztwa. Najnowszą kampanią chcieliśmy wyrazić dumę z bardzo sprawnego, spełniającego najwyższe stanę w komunikacji marketingowej sieci MediaMarkt od 2017 r.dardy higieny i bezpieczeństwa otwarcia wszystkich sklepów – mówi Alpay Güner, CEO MediaMarktSaturn Polska.

Bohaterowie kultowego komiksu "Tytus, Romek i A’Tomek" odrywają kluczową rolę w komunikacji marketingowej sieci MediaMarkt od 2017 r.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.