"Rodzaj męski" w środy w Onecie

Stałymi gośćmi programu będą Zbigniew Zamachowski, Tomasz Karolak oraz Piotr Kędzierski.

Począwszy od 13 maja portal Onet.pl (Ringier Axel Springer Polska) w każdą środę o godz. 20 będzie pokazywać nowy program wideo "Rodzaj męski". Zbigniew Zamachowski, Tomasz Karolak i Piotr Kędzierski będą rozmawiać - w swobodnej atmosferze męskiego spotkania w barze - na tematy tabu, np. o coraz bardziej wygórowanych oczekiwaniach, presji i problemach, z którymi na co dzień muszą się zmagać. Format o charakterze talk show ma otworzyć dyskusję na temat mężczyzny i jego roli w zmieniającym się świecie. Został wymyślony i zrealizowany przez biuro reklamy i dział produkcji wideo Ringier Axel Springer Polska. Zaplanowano osiem odcinków cztery do wakacji i cztery jesienią.

Produkcja powstała na zamówienie polskiej firmy farmaceutycznej Adamed, producenta m.in. leków na potencję, i jest częścią projektu prowadzonego w postaci serwisu internetowego. Partnerem serwisu jest lek na erekcję MaxOn Active.

– Pomysł na komunikację contentmarketingową wokół tematów, o których trudno rozmawiać, ma otworzyć dyskusję i uświadomić użytkownikom rozpowszechniający się problem z potencją wśród mężczyzn  mówi Beata Greszta, group product manager w firmie Adamed.

Odcinki programu będzie można oglądać w Onecie, Facebooku, YouTube i Vod.pl.

Maciej Burlikowski 1723 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.