Uber Eats i Wild Bean Cafe rozpoczynają współpracę

Pliotażowy projekt ruszył w Krakowie.

W ramach pilotażu w kawiarniach Wild Bean Café na stacjach paliw BP w Krakowie można za pomocą aplikacji Uber Eats zamówić szereg artykułów z oferty gastronomicznej. Jeszcze w tym tygodniu oferta ma zostać rozszerzona o artykuły spożywcze i towary ze sklepów na stacjach BP. Nie obowiązuje minimalna wartość koszyka, a opłata za dostawę wynosi od 5,99 do 9,99 zł, w zależności od odległości miejsca dostawy od lokalu Wild Bean Café. Proces bezkontaktowej dostawy (zamówienia zostawiane są pod drzwiami lub zgodnie z instrukcją użytkownika) ma trwać około 30 minut.

To pierwsza tego typu współpraca obu firm na polskim rynku, a BP to pierwsza firma z branży paliwowej w Polsce, która wprowadza domowe dostawy sklepowe i gastronomiczne.

Pod marką BP działa w Polsce ponad 570 stacji paliw (w tym blisko 50 przy autostradach i drogach ekspresowych), a na 467 z nich znajdują się lokale Wild Bean Café. Usługi Uber Eats są dziś dostępne w 22 miastach w Polsce.

Paweł Piasecki 1017 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.